Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс

Welcome to the star wars forum
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нова star wars класация

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 12:41 pm

Днес регистрирах нова star wars уеб класация
Ако искате регистрирайте сайта си там
ето линк http://starwarsrotsorganizations.gotop100.com
Надявам се да не ми се сърдите Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 3:34 pm

Имам чувството,че се борим за изгубена кауза.......Но щом си решил.... Wink
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 8:42 am

напраих го преди 20 часа...но щом си решил...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 9:01 am

а и още нещо вие всички мислите така за всичко затова тая даржава пропада секи проект пропада всеки сайт...
всичко...
Ако не сте админи или модератори не пишете в сайта...
Ако не сте GM-та не играете в сърварите и после искате да има хора и да се развива нещо....неможе така...сички да искате даи даи даи...ми и вие ще дадете нещо
Кат гледам тоя сайт само модове и админи пишат то кат 10 4овека от 30 са модове много ясно че и другите ще искат да са модове и админи..и ще ви заплашват със отказване от посещаемоста на този сайт ако не им дадете права...
Счики искате права за да участвате некаде....
Само и само да се шочуствате нещо поече от другите...
ся ще ми истриеш поста ама ми е през лазерният меч...ако ме разбираш...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 10:16 am

Anakins`tears написа:
а и още нещо вие всички мислите така за всичко затова тая даржава пропада секи проект пропада всеки сайт...
всичко...
Ако не сте админи или модератори не пишете в сайта...
Ако не сте GM-та не играете в сърварите и после искате да има хора и да се развива нещо....неможе така...сички да искате даи даи даи...ми и вие ще дадете нещо
Кат гледам тоя сайт само модове и админи пишат то кат 10 4овека от 30 са модове много ясно че и другите ще искат да са модове и админи..и ще ви заплашват със отказване от посещаемоста на този сайт ако не им дадете права...
Счики искате права за да участвате некаде....
Само и само да се шочуствате нещо поече от другите...
ся ще ми истриеш поста ама ми е през лазерният меч...ако ме разбираш...
Не си ме разбрал!Първо няма да ти трия нито поста,нито темата!Държавата е корумпирана,но това е друг въпрос....Като казах "Борим се за изгубена кауза" имах предвид,че Star Wars манията не е това,което е била!Може би по излизането на КОТОР 3,ще се вдигне пак!ДАНО!
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 10:29 am

Мисалта ми беше...
ще ти дам примери...
Съсдадох сърварен хъб на програмата DC++ сички ми викат даи права даи VIP за да влена щото нема хора...ми как да има кат сички искат права..
Съсдадох WOW сървар..всички искаха герой на готово и ме заплашваха че нема да влизат ако не получат права на GM-та...
след 2 месеца влизаха редовни 100 човека но м исе прецака щайгата и се прецака и сървара...след 2-3 месеца ще прая сървар на TBC
Съсдадох CS съревяар пак....напраи ме админ че да доийда...
Съсдадоих сайт викат ми напраи ме мод или админ..за да пиша...щото не ти е популярен...ми всички кат сте еднакви как ще пише некой в него..
и сащото каза за класацията...много ясно че нема да е популярна...напраих я преди ден и половина...регни си сайта в класацията кажи за тази класация на други и така ще се расрасне то неможе хоп направи нещо и да ти се натряскат юсъри...то постепедно но нема никои се регне ако сички мислите еднакво...уви мислите еднакво....ама аиде загубена кауза...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 1:42 pm

Ти чуваш ли се бре!?!Много ясно,че няма да е популярна за един ден!?Месеци и години.....Аз не съм се отказал...Я погледни всички форуми за SW...BG Force,Bg Jedi,БСО и т.н.Да виждаш активни дискусии свързани с Междузвездни войни,всеки ден?Не!Нямам нищо против класацията!Отначало се започва(за сървърите,от личен опит говоря),че с приятели(верни),след това лека полека се покачва,защото се разпространява!И аз имах сървър,ама му теглих майна......За какво да си товаря машината,като някой х** ще ме пр*****а!
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeПет Юни 15, 2007 10:09 am

Аз ще напрая на TBC...само да си купя комп и да си играя играта...майната му кат никои не влиза..искам мой си сървар за да може никое лапе GM да не ми се отваря...
Мисалта ми е да си регистрирате този сайт в класацията ми защото е на тема Star wars но както искате...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Dan Grievous
Supreme Commander Of The Droid Armies
Supreme Commander Of The Droid Armies
Dan Grievous


Male Брой мнения : 87
Местоположение : Mustafar
Registration date : 25.05.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 2:30 pm

Хубаво...добре...Споко!
Тъй класацията не е лошо нещо,но пиши без грешки тука.Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dan Grievous
Supreme Commander Of The Droid Armies
Supreme Commander Of The Droid Armies
Dan Grievous


Male Брой мнения : 87
Местоположение : Mustafar
Registration date : 25.05.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 2:51 pm

За това с класацията съм се погрижил... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 7:08 am

Dan Grievous написа:
но пиши без грешки тука.Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


опитай се да пишеш и да пиеш кафе едновремедно или да се караш с сестра си и да пишеш...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Sponsored content





Нова star wars класация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова star wars класация   Нова star wars класация Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нова star wars класация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Star Wars Yoda Rendezvous

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс :: Извън сагата :: Извън Сагата-
Идете на: