Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс

Welcome to the star wars forum
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hello's fello's

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 2:15 am

Така да импровизираме...

Име: Ангел
Прякори: Анакин , Ани , Енджъл , Чандлър , Дарт Вейдър(фен съм на сагата и затуй такия прякори..)
Рождена дата: 22 декември 1987
Местожителство: Земя / Бълкански полуостров / България / Асеновград
Пол: Мъжки(ама понякога не си личи)
Фото: www.vampirefreaks.com/u/tears_of_rage
Интереси: Филми , киномания , астрономия , психология , история на БГ , интернет , уеб дизайн
Музика: Готик , Блек , деад , пунк , тръш метал
Любими състави: Within temptation , Nightwish , Rob zombie , manson , Destruction , Cannibal Corpse , Simple plan , H.I.M. ,cradle of filth , slipknot , Static X , KillsWitch , DevilDriver , CKY , Thrice може и да сам пропуснал некой



АКо съм пропуснал нещо кажете
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
The_Dark_Lord
Император на Галактиката,Ситски Лорд
Император на Галактиката,Ситски Лорд
The_Dark_Lord


Male Брой мнения : 292
Age : 34
Местоположение : Някъде на планетата Mustafar
Любим Цитат : The Dark Side of the force is part way to many abillites some of them is wich unnatural power
Работа/занимания : Star Wars,Pirates of the caribbean,Spider-Man и други но в момента не се сещам
Registration date : 24.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 3:53 am

Anakins`tears написа:


АКо съм пропуснал нещо кажете

само ти си знаеш дали си пропъснал или не lol!
Върнете се в началото Go down
http://starwars.yourme.net
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 4:20 am

Я кажи ставам ли за сит така кат ме гледаш на снимките :Д
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
The_Dark_Lord
Император на Галактиката,Ситски Лорд
Император на Галактиката,Ситски Лорд
The_Dark_Lord


Male Брой мнения : 292
Age : 34
Местоположение : Някъде на планетата Mustafar
Любим Цитат : The Dark Side of the force is part way to many abillites some of them is wich unnatural power
Работа/занимания : Star Wars,Pirates of the caribbean,Spider-Man и други но в момента не се сещам
Registration date : 24.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeНед Юни 03, 2007 5:15 am

Ставаш ставаш
Върнете се в началото Go down
http://starwars.yourme.net
ЛЕСТАТ
Ситски Лорд
Ситски Лорд
ЛЕСТАТ


Брой мнения : 29
Местоположение : на поляната
Любим Цитат : да бъдеш или да не бъдеш
Работа/занимания : коцкар
Registration date : 26.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 7:00 pm

Anakins`tears написа:
Така да импровизираме...

Име: Ангел
Прякори: Анакин , Ани , Енджъл , Чандлър , Дарт Вейдър(фен съм на сагата и затуй такия прякори..)
Рождена дата: 22 декември 1987
Местожителство: Земя / Бълкански полуостров / България / Асеновград
Пол: Мъжки(ама понякога не си личи)
Фото: www.vampirefreaks.com/u/tears_of_rage
Интереси: Филми , киномания , астрономия , психология , история на БГ , интернет , уеб дизайн
Музика: Готик , Блек , деад , пунк , тръш метал
Любими състави: Within temptation , Nightwish , Rob zombie , manson , Destruction , Cannibal Corpse , Simple plan , H.I.M. ,cradle of filth , slipknot , Static X , KillsWitch , DevilDriver , CKY , Thrice може и да сам пропуснал некой



АКо съм пропуснал нещо кажете



а KORN , леле ти си страшен сит значи ма както и да те гледам се ББ виждам пък и не съм сигурен вече какво виждам rabbit
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 12:32 pm

За това говорих..заяждате се..спамвам спамвам...ама не мойте сайтове...а класации
вие спамите в моя сайт вашият
а уж сме разменили банери...а и сте мноу тъпи...написали сте "пол М"
ем ви го пише в профилите ем сте го написали...кат пол м.....то и по никовете ви личи че сте курове...
аи спирам да пиша тука да ви еба лапетата...
значи аз кат сапамвам неможе вие кат спамвате юсърите ми на превете ....може.,.нека нека деца мой...аи трите ми постовете за разнообразие и ми давайте бан....и си пишете вие 3-мата в форума

Може ли да те попитам нещо ти знаеш ли какво въобще е спам ? явно не знаеш спам означава да пишеш глупости не да пишеш по темата а като виждам в твоя форум може да има 40 потребители но никой от тях не пише ти си пишеш като луд а докато в нашия форум те си пишат може да са и четирима но пишат а ти пишеш саам не е ли така ?? и ако си говориме за лапета (детчковци) ти си едно от тях хем неможеш да пишеш като хората аз мисля че един 19 или 20 годишен трябва нали така ? а и форума ти за нищо не става чата е откраднат от някакъв си Валйо рекламираш в BGFORCE постояно рекламираш на сякъде мечовете на Кой е онлайн и така нататака са взети или от БГФОРСЕ или от Федерацията на междузвездни войни също така може и да е от БгСит незнам в момента на какъв се правиш но ми преличаш на малко дете па ти каквото искаш мисли за нас и повече не обиждай тези от нашия форум че няма смисъл като 19,20 годишен както казваш трябва да бъдеш разумен не да псуваш като луд ама тва си е твой проблем аз казах каквото имах да казвам ае...

The_Dark_Lord
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
ЛЕСТАТ
Ситски Лорд
Ситски Лорд
ЛЕСТАТ


Брой мнения : 29
Местоположение : на поляната
Любим Цитат : да бъдеш или да не бъдеш
Работа/занимания : коцкар
Registration date : 26.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 1:53 pm

до колкото прочетох ,защото е много не грамотно написано.
1.как се водя по паспорт така съм го написъл
2.никъде не съм писъл в профила какъв пол съм........няма смисъл не ми се занима с теб ти си безнадежден случай.няма и да си правя труда да ти отговарям ....''глас в пустиня''...
Върнете се в началото Go down
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 3:19 pm

Админа,заряза форума!Няма смисъл да влизам вече!
Върнете се в началото Go down
Dan Grievous
Supreme Commander Of The Droid Armies
Supreme Commander Of The Droid Armies
Dan Grievous


Male Брой мнения : 87
Местоположение : Mustafar
Registration date : 25.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 7:28 am

Всички ли смятате така? Добре... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ЛЕСТАТ
Ситски Лорд
Ситски Лорд
ЛЕСТАТ


Брой мнения : 29
Местоположение : на поляната
Любим Цитат : да бъдеш или да не бъдеш
Работа/занимания : коцкар
Registration date : 26.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 10:39 am

има втори админ,какъв е проблема
Върнете се в началото Go down
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 10:45 am

Ами като има втори админ,да каже на главният да влезе(все пак си е негов форума нали)!Никой не пише!Един ни псува друг критикува,аз какво да направя само кажете!
Върнете се в началото Go down
Dan Grievous
Supreme Commander Of The Droid Armies
Supreme Commander Of The Droid Armies
Dan Grievous


Male Брой мнения : 87
Местоположение : Mustafar
Registration date : 25.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 2:44 pm

Полека или става лошо!Ще се въведе военно положение! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ЛЕСТАТ
Ситски Лорд
Ситски Лорд
ЛЕСТАТ


Брой мнения : 29
Местоположение : на поляната
Любим Цитат : да бъдеш или да не бъдеш
Работа/занимания : коцкар
Registration date : 26.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 7:10 am

Dormas написа:
Ами като има втори админ,да каже на главният да влезе(все пак си е негов форума нали)!Никой не пише!Един ни псува друг критикува,аз какво да направя само кажете!


ти модератор ли си или не
Върнете се в началото Go down
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 2:25 pm

ЛЕСТАТ написа:
Dormas написа:
Ами като има втори админ,да каже на главният да влезе(все пак си е негов форума нали)!Никой не пише!Един ни псува друг критикува,аз какво да направя само кажете!


ти модератор ли си или не
Модератор съм!Искам да помогна,но не знам как!
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 10:57 pm

ела в моя сайт :Д
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
ЛЕСТАТ
Ситски Лорд
Ситски Лорд
ЛЕСТАТ


Брой мнения : 29
Местоположение : на поляната
Любим Цитат : да бъдеш или да не бъдеш
Работа/занимания : коцкар
Registration date : 26.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПет Юни 29, 2007 1:03 am

Anakins`tears написа:
ела в моя сайт :Д

защо бе ,тука сме си 4-ма и си пишем само ние пък при твоя ''сайт'' ,''форум'' , ''страничка'' незнам какво се пада.Бил известен да де ама аз сега разбирам че има такъв .Пък едно не разбирам какво правиш тук Exclamation
Върнете се в началото Go down
The_Dark_Lord
Император на Галактиката,Ситски Лорд
Император на Галактиката,Ситски Лорд
The_Dark_Lord


Male Брой мнения : 292
Age : 34
Местоположение : Някъде на планетата Mustafar
Любим Цитат : The Dark Side of the force is part way to many abillites some of them is wich unnatural power
Работа/занимания : Star Wars,Pirates of the caribbean,Spider-Man и други но в момента не се сещам
Registration date : 24.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПет Юни 29, 2007 1:30 pm

Не знам дали е известен но ако не рекламираше по сайтовете нямаше да има 2 потребителя в БГФОРСЕ рекламира сигорно сте чували този форум там съм помощник така че по добре не се крий защото знам какъв си може да съм замълчал да не те обиждам но сега като обиди мой френд който може да не го познавам но виждам че е голям пич а докато ти извинявам се но ще се испусна ти си голям мухлйо ве

А и ето за 5 дена ме няма форума стана лудница Един пише глупости другия администратор мълчи третия критикува аз незнам какво да правя мисля да направя един форум за спайдър-Мен иийййййййййййй сиктир то този форум излиза от релси ако искате да направим форум за спайдър-Мен и тва е ако не искате секи по пътя си

Аз немога да издърждам тъй като преди никой не пишеше за това аз не влизах и не ме интересуваше форума но вече видях че излезе извън релси викам да направим нов за спайдър-мен ако искате да правим ако не искате всеки по пътя си е какво мислите ?
Върнете се в началото Go down
http://starwars.yourme.net
Dormas
Ситски Лорд
Ситски Лорд
Dormas


Male Брой мнения : 47
Местоположение : София
Любим Цитат : Черен
Работа/занимания : Глобални
Registration date : 27.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСъб Юни 30, 2007 6:47 am

Anakins`tears написа:
ела в моя сайт :Д
Посмъртно няма да вляза в смотаният ти сайт!
Върнете се в началото Go down
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 12:12 am

Гонете ме гонете ме....
МОя сайт нема мног опотребители...ама поне не крада дизайна като вас......всичко е откраднато от бг форс
то си личи че си там мод....а и че си лапе...
крадеш секций изображения скин тема на форума на сайта.,.,,,даже в портала е по сащият начин както те са го напраили а...само "банера" не е откраднат...който е wallpaper от много международни сайтове...вие само сте написали "форум стар уарс"......ахмаци...трагнали мен да убиждат а немогат да напраят оригинален сайт.....аи махам се не ми тряят бунаци...аз се бях махнал де ама дойдох само да се защита аи 4ао деца мой породалжавайте а копирате саитове и начини на подреждане сайтовете си....
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 12:14 am

забраих да отблеежа....преди 3 години имах сайт форум
с същите ранг изображения сигорно сте ги взели от там....
форума ми имаше към 3000 юсъра и кам 2000 редовни....
аи крадете още....(а това изображение за "оnline" е от моя форум...)
Който мисли че тоя ебан форум копира всичко....да ме подкрепи....ама едва ли ще има такива кат гледам и тоя форум замрял...
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
The_Dark_Lord
Император на Галактиката,Ситски Лорд
Император на Галактиката,Ситски Лорд
The_Dark_Lord


Male Брой мнения : 292
Age : 34
Местоположение : Някъде на планетата Mustafar
Любим Цитат : The Dark Side of the force is part way to many abillites some of them is wich unnatural power
Работа/занимания : Star Wars,Pirates of the caribbean,Spider-Man и други но в момента не се сещам
Registration date : 24.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 4:37 pm

Tears престани да ме дразниш
1: Незнам кой е крал от БГфорса,но то не съм аз това,че сме като еднакви неозначава,че е така.
2: Не ми се прави на ударен а си признаи,че си копирал много неща и твоят форум е като на БГФОРС така,че да не почна да разправям
3:Този аватар където си го сложил е копиран от един потребител в твоя форум
4:Моля те престани тука да ми фантазираш,че си имал 3000 юсера ако искаш да ти повярвам кажи ми две неща за него
как му е името
защо го остави
Върнете се в началото Go down
http://starwars.yourme.net
Anakins`tears
Падауан
Падауан
Anakins`tears


Male Брой мнения : 37
Местоположение : Old Republic
Registration date : 02.06.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 11:11 pm

Аз не съм крал от никой ве кретениплус тва ти инвитваше сички в моя форум...
ВИе сте откраднали сичко от бг форсе...
Подрдбата на портала ви
Иконите
изображенията...
а форума ми беше
www.oldrepublic.forumsplace.com
остаих го щот мног оспамери се регваха и се изморих да ги трия и банвам....
а и стана платен ......аи чао копелета
Върнете се в началото Go down
http://www.revengeofthesith.mygoo.org
The_Dark_Lord
Император на Галактиката,Ситски Лорд
Император на Галактиката,Ситски Лорд
The_Dark_Lord


Male Брой мнения : 292
Age : 34
Местоположение : Някъде на планетата Mustafar
Любим Цитат : The Dark Side of the force is part way to many abillites some of them is wich unnatural power
Работа/занимания : Star Wars,Pirates of the caribbean,Spider-Man и други но в момента не се сещам
Registration date : 24.05.2007

Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 10:48 am

А не пракали вече говориш като малко дете а и без това вече не се занимавам с STAR WARS а и другото което искам да кажа,че затварям форума
Върнете се в началото Go down
http://starwars.yourme.net
Sponsored content





Hello's fello's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hello's fello's   Hello's fello's Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hello's fello's
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в форума на Междузвездни Войни/Стар Уарс :: Вашата Интерпретация :: Вашата Интерпретация-
Идете на: